Kontaktirajte nas

Ako ste odlučili iznajmiti, kupiti ili prodati nekretninu u Hrvatskoj, ili o tome razmišljate, kontaktirajte nas kako bi Vas informirali, zaštitili i doveli do realizacije vaše želje.


Kontakt informacije:

Zlatko Ožbolt
Direktor /Arhitekt
Ulica kralja Držislava 2, Zagreb
goldnekretnine@outlook.com
+385997212054

Valentina Ožbolt
Arhitekt 
Ulica kralja Držislava 2, Zagreb
valentina@gold-nekretnine.com
+385997212054

Tin Jakopec
Arhitekt 
Ulica kralja Držislava 2, Zagreb
tin@gold-nekretnine.com
+385957208052

Elena Sambol
Agentica / Pravnica
Ulica kralja Držislava 2,, Zagreb
elena@gold-nekretnine.com
+385997755348

Andrea Skansi
Agentica / Dizajnerica
Ulica kralja Držislava 2, Zagreb
andrea@gold-nekretnine.com

Marta Pelemiš
Agentica / Managerica
Ulica kralja Držislava 2, Zagreb
marta@gold-nekretnine.com

Fran Gjoni
Ekonomist / Manager
Ulica kralja Držislava 2, Zagreb
fran@gold-nekretnine.com
+385993060322

Sjedište
Masarykova 10
10000 Zagreb

Adresa: Kralja Držislava 2, Zagreb, Hrvatska – Dohvati upute

GOLD E-CERTIFIKAT

Energetsko certificiranje jednostavnijih i složenijih zgrada

INFO KUTAK

Korisne informacije o operacijama s nekretninama, potresu i ostalim aktualnostima

NAŠE USLUGE

Pogledajte cjelokupan asortiman svih naših usluga

Compare listings

Compare